دسته بندی
 • >> لوازم جانبی
  • Power منبع تغذیه دوربین مدار بست
  • HDD هارد دیسک دوربین مدار بسته
 • >> دوربین مدار بسته
  • Dome - دوربین مدار بسته سقفی
  • پک های آماده دوربین مداربسته
 • DVR- NVR دستگاه ضبط دوربین مدار
تبلیغات
آمار سایت
آمارگیر

  آمار بازدید سایت

 • » افراد آنلاین: 28
 • » بازدیدهای امروز: 268
 • » بازدیدهای هفته: 1742
 • » بازدیدهای ماه: 3470
 • » بازدیدهای سال: 60003
 • » بازدیدهای کل: 246464
قوانین پارادوکس

قوانین و مقررات

موارد ذکر شده در این بخش شامل قوانینی است که ما در وبسایت ها، برنامه های موبایل و تمام سرویس های ارایه شده توسط پارادوکس (شامل:  paaraadoox.ir ) اجرا می کنیم.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پارادوکس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از پارادوکس به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

محتوا

اطلاعاتی که در پارادوکس موجود است توسط خزشگرها از فروشگاه های اینترنتی معتبر (دارای نماد اعتماد الکترونیکی) جمع آوری شده است و تضمین نمی کند که اطلاعات نمایش داده شده بدون اشتباه باشند. همچنین از زمانی که کاربر توسط پارادوکس به سایت های دیگر هدایت می شود، هیچگونه مسیولیتی را در خصوص مطالب ارایه شده بر عهده نمی گیرد. مثلا اگر در وبسایتی اطلاعات کالایی اشتباه بود، پارادوکس هیچ مسولیتی بر عهده نمی گیرد.

خرید

تمام خرید هایی که انجام می شود، مستقیما توسط خود فروشگاه ها و در وبسایت آنها انجام می پذیرد و پارادوکس از هیچکدام از آنها آگاهی ندارد. تمام اشتباهات و مشکلاتی که در زمان خرید بوجود آمده است، بر عهده ی خود فروشگاه ها می باشد. همچنین تمامی خدماتی که فروشگاه ها ارایه می دهند(همانند گارانتی یا پست رایگان) بر عهده ی خودشان است و در صورت نقض هر کدام، پارادوکس مسول نمی باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

چگونه ما اطلاعات شما را جمع آوری کرده و استفاده می کنیم:

جستجو : ما بر اساس جستجو هایی که صورت می گیرد، اطلاعات خاصی را استخراج کرده و برای بهبود نتایج پارادوکس از آنها استفاده می کنیم. برای مثال این اطلاعات می تواند شامل صفحاتی که شما مشاهده کرده اید یا آدرس آی پی (آدرس آی پی شامل یک عدد است که پس از اتصال به اینترنت به دستگاه  شما داده می شود و این امکان را می دهد که دستگاه شما موقعیت یابی و مشخص شود ) باشد. ما همچنین اطلاعاتی شامل تعداد بازدیدهای شما، زمان بازدیدها، جستجوها، سیستم عامل، کشور یا استان را ممکن است نگهداری کنیم. ما این اطلاعات را به منظور بهبود کار خود و سرویس های ارایه شده به شما انجام می دهیم.

ثبت بازخورد:

در قسمت ثبت بازخورد، ایمیل شما گرفته می شود که به منظور ارتباط با شما و پاسخگویی استفاده می شود.

اگر شما یک فروشگاه اینترنتی هستید:

خزشگر: ما فروشگاه های موجود در اینترینت را پویش کرده و اطلاعاتی که برای عموم موجود می باشد را گرفته و از آنها برای نشان دادن نتایج به کاربرانی که در پارادوکس جستجو می کنند، استفاده می کنیم.

چه کسانی اطلاعات شما را جمع آوری می کنند:

ما ممکن است از شرکت های تحلیل اطلاعات برای تحلیل استفاده از سرویس های پارادوکس ، کمک بگیریم(مانند تحلیلگر گوگل). این اطلاعات می تواند شامل جنسیت، سن و مکان شما باشد.

ما اطلاعات شما را به چه کسانی می دهیم:

امنیت اطلاعات شما برای پارادوکس مهم می باشد. به جز مواردی که در قسمت های قبل ذکر شد، اطلاعات فردی که از شما جمع آوری می شود، به هیچ شخص یا شرکتی داده نمی شود. این اطلاعات ممکن است به صورت غیر مستقیم برای داده های عظیم استفاده شود. مثلا اگر شما عبارت خاصی را جستجو کردید، به تعداد افرادی که این عبارت را جستجو کرده اند اضافه شده و این عدد ممکن است توسط شرکت دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

اعلام تغییرات:

ما ممکن است تغییراتی که در پارادوکس ایجاد می شود را با اطلاعاتی که از شما داریم، به شما اطلاع رسانی کنیم.

تماس با پارادوکس :

در قسمت ثبت بازخورد شما می توانید نظرات، پیشنهادات، انتقادات و خطاهای پارادوکس را اطلاع دهید. همچنین می توانید با استفاده از پست الکترونیکی info@paaraadoox.ir با پارادوکس در ارتباط باشید.